Wypełnienia kwasem hialuronowym

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym

Pełne, namiętne i wyraziste usta, to atrybut, ale i marzenie wielu kobiet. Dzisiaj marzenie te jest już w zasięgu każdej z nas.
Zapraszam na zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym usieciowanym. Jest to zabieg zalecany dla osób borykających się z problemem zbyt małych ust, w celu zmiany ich kształtu, wielkości, korekty asymetrii, nadania proporcji jednej wargi względem drugiej, zmniejszenia zwiotczenia powstałego na skutek starzenia się, a także dla poprawy nawilżenia i sprężystości. Usta po zabiegu stają się bardziej uwydatnione, symetryczne, o wyraźnym kształcie i głębszym kolorze. Pracujemy tylko i wyłącznie na najwyższej jakości, sprawdzonych, atestowanych preparatach, a wypracowane przez nas w toku wieloletniej praktyki metody ich aplikacji, minimalizują możliwość wystąpienia jakichkolwiek powikłań oraz długotrwałej rekonwalescencji.

 

Wypełnianie zmarszczek poprzecznych czoła, lwich zmarszczek, "kurzych łapek", bruzd nosowo-wargowych

Wypełnienia zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym usieciowanym są bezpiecznym zabiegiem niechirurgicznym poprawiającym naszą urodę. Możemy nim wypłycić niemal każde utrwalone zmarszczki mimiczne, które z wiekiem pogłębiają się na naszej twarzy. Niekwestionowaną zaletą kwasu jest fakt, iż po aplikacji preparatu nie występuje zjawisko paraliżowania mięśni, (jak ma to miejsce przy botoksie), przez co w pełni zachowujemy naturalną mimikę twarzy. Zmarszczki zostają wyraźnie wypłycone, a twarz nabiera o wiele młodszego wyglądu. Jest to zabieg z jednej strony niezwykle dyskretny, z drugiej dający wiele satysfakcji z widocznych zmian. Polecany w szczególności osobom, które cenią sobie naturalny wygląd, pragnących w sposób subtelny cofnąć czas.

Możemy również pogłębić działanie wypełniacza i spotęgować efekt końcowy poprzez równoległe wykonanie zabiegu z zastosowaniem botoksu. Botoks bowiem, zmniejszając na kilka miesięcy działanie wybranych mięśni, sprawi, że pożądany efekt odmłodzenia pozostanie z nami na dłużej. Należy jednak pamiętać, że botoks czasowo paraliżuje mięśnie więc dbając o naszą naturalność, polecamy aplikację samego kwasu w te partie, gdzie zastosowanie botoksu mogłoby krępować porządane ruchy mimiczne, (np. w bruzdy przynosowe). Natomiast w przypadku bardzo głębokich, utrwalonych zmarszczek (wiek, duża ekspresja mimiki), polecamy wypełnienie kwasem hialuronowym, jako zabieg wspierający ostateczny efekt botoksu (np. głęboko utrwalone lwie zmarszczki).

Przeciwwskazania:

- ciąża i okres karmienia piersią

- aktywny proces choroby nowotworowej

- tendencja do bliznowców

- aktywna opryszczka lub inne choroby wirusowe skóry

- niewyrównana cukrzyca

- choroby autoimmunologiczne (konieczna konsultacja z lekarzem prowadzącym leczenie)

- bezwzględnie nie można mieszać preparatów tzw. "twardych" z "miękkimi". Kwasu hialuronowego kategorycznie nie powinno stosować się na wypełniacze permanentne i semipermanentne (np. na sylikon lub aquamid)

Cennik:

l.p. nazwa zabiegu zakres zabiegu cena
1. WYPEŁNIENIE UST

0,5ml preparatu

1ml preparatu

300zł

600zł*

2. WYPEŁNIENIE BRUZD I ZMARSZCZEK

0,5ml preparatu

1ml preparatu

300zł

600zł*

*-Cena może nieznacznie ulegać zmianie w zależności od realnie wykorzystanej ilości preparatu do zabiegu (np. 0,8ml). Może również zmienić się przy indywidualnym zamówieniu przez klientkę preparatu innego niż zaproponowany.

Serdecznie zapraszam, Dorota Müller

 

Centrum Estetyki Urokliva

Dorota Müller

82-300 Elbląg, ul.Łukasińskiego 20a

tel.: + 48 669 007 807
e-mail: kontakt@urokliva.pl

Zajrzyj na nasz profil