Lipokawitacja ultradźwiękowa

Ciekawa propozycja w walce o piękną sylwetkę i bezpieczna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej. Polega na oddziaływaniu na komórki tłuszczowe odpowiednią częstotliwością fal ultradźwiękowych, co doprowadza do niszczenia nabłonka tychże komórek. Ultradźwięki niwelują w ten sposób złogi cellulitowe oraz redukują tkankę tłuszczową w partiach poddawanych zabiegowi. Lipokawitację możemy wykonywać na różnych partiach ciała, tj.: uda, biodra, pośladki, brzuch, ramiona. W trakcie zabiegu rozbite komórki tłuszczowe, a właściwie kwas tłuszczowy i glicerol transportowane są przez układ naczyniowo-limfatyczny do wątroby, a następnie wydalane z organizmu w wyniku tych samych procesów, które zachodzą podczas rozprawiania się z pożywieniem. Zabiegi są dla nas bezbolesne i komfortowe.

Fala radiowa – Głowica RF

Przeznaczona jest do zabiegów antycellulitowych, redukujących tkankę tłuszczową i modelujących sylwetkę. W trakcie zabiegu dochodzi do pobudzenia fibroblastów do syntezy włókien kolagenowych oraz do regeneracji już istniejących. Dzięki poprawie krążenia krwi i limfy dochodzi do lepszego dotlenienia i odżywienia tkanek. Fala radiowa rozbija także połączenia między komórkami tłuszczowymi gwarantując silny efekt wyszczuplający.

Bio-podkładki

Emitują impulsy elektryczne i promieniowanie IR w celu pobudzenia metabolizmu, silnego napięcia skóry, stymulacji komórek do regeneracji i wygładzenia skóry.

Efekty lipokawitacji ultradźwiękowej:

  • zmiany w wyglądzie sylwetki (odpowiednie modelowanie ciała)
  • zmniejszenie obwodów partii poddawanych zabiegom
  • widoczna poprawa stanu i jakości skóry (większa elastyczność i napięcie)
  • zmniejszenie cellulitu (np. z 3 stopnia do 1-2)
  • zmniejszenie małych blizn i rozstępów

Częstotliwość i ilość zabiegów w serii:

Do uzyskania zadowalających efektów potrzeba zazwyczaj od 5 do 12 zabiegów wykonywanych 1-2 razy w tygodniu. Ostateczna ilość zależna jest od indywidualnych predyspozycji.

Zakres zabiegu:

  • 1 partia ciała*

* partie ciała do wyboru: brzuch + „boczki” / uda-przód / biodra / pośladki + tylna część ud / ramiona.

od 50zł