E-light, SHR, Nd:Yag Q-switch - Zabiegi laserowe w naszym Centrum.

Proponujemy Państwu szerokie spektrum zabiegów laserowych przy użyciu innowacyjnego urządzenia wielozadaniowego "Epil". Urządzenie wyposażono w najnowocześniejszą generację głowic terapeutycznych, umożliwiających bezpieczne i bardziej efektywne wykonywanie zabiegów. Do dyspozycji mamy aż 5 technologii, które współpracując ze sobą potęgują końcowe efekty terapii.

 

LASER Nd:Yag typu Q-switched

Przeznaczony do usuwania i zamykania naczynek krwionośnych, likwidowania rumienia i teleangiektazji, leczenia trądziku pospolitego i różowatego, plam posłonecznych, usuwania tatuaży i makijażu permanentnego oraz leczenia grzybicy skóry i paznokci. Laserem tym wykonujemy również zabiegi regenerująco odmładzające w tym rewelacyjny peeling węglowy, którego zadaniem jest m.in.:

- stymulacja i regeneracja skóry
- usuwanie zaskórników i zwężenie porów
- zmniejszenie łojotoku i wspomaganie leczenia trądziku
- usuwanie wszelkich przebarwień skórnych

 

 

E-light VPL IN MOTION

IPL SHR IN MOTION

Urządzenie "Epil" oferuje najnowszą odsłonę terapii impulsami świetlnymi wzbogaconą o dwie rewelacyjne technologie VPL oraz IN MOTION:

VPL - technologia, która w szerszym niż dotąd zakresie umożliwia przeprowadzanie bezpiecznych i efektywnych zabiegów u osób z różnym fototypem skóry, jak i różnej strukturze włosów.

IN MOTION - technologia fluorescencyjna AFT stosowana dotychczas w laserach diodowych. Połączenie technologii laserowej i pulsacyjnego światła w urządzeniach IPL SHR przynosi porównywalne efekty epilacji do laserów diodowych, ale przy tym jest od nich bardziej komfortowe. Emitowane w ten sposób impulsy są całkowicie bezpieczne i niemal nie odczuwalne dla pacjenta, co w perspektywie konieczności przeprowadzenia serii zabiegów jest dużym plusem dla IPL SHR. Podobnie jest z E-light, gdzie zastosowanie obu technologii umożliwia dużo szybsze, skuteczniejsze i bardziej przyjazne wykonywanie wszystkich zabiegów.

E-light IN MOTION:

- leczenie trądziku, stabilizacja wydzielania sebum i terapia antybakteryjna
- usuwanie rumienia, trądziku różowatego i teleangiektazji
- zwężanie porów (obkurczanie gruczołów łojowych), redukcja blizn zanikowych
- usuwanie plam starczych, przebarwień i plam posłonecznych
- fototerapia, odmładzanie, poprawa faktury i elastyczności skóry, redukcja zmarszczek
- regeneracja i pobudzenie produkcji nowych włókien kolagenowych

IPL SHR IN MOTION:

- depilacja włosów i zarostu na jasnej i ciemnej skórze

 

RF BIPOLARNA THERMOCOOL

Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych bipolarnych - radiofrekwencja, to kolejna ciekawa propozycja na nieinwazyjną i skuteczną poprawę wyglądu naszej skóry. Radiofrekwencja, czyli promieniowanie elektromagnetyczne o określonej częstotliwości fal radiowych, wykorzystywana jest w kosmetologii do odmładzania skóry, redukcji tkanki tłuszczowej oraz modelowania twarzy i całej sylwetki.

Fale radiowe odziaływują na przyczyny, a nie tylko na skutki. Stymulują tkanki powierzchowne i głębsze, poprawiając ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację. Poprzez głębokie kontrolowane podgrzewanie podskórnych warstw tłuszczu, napinanie i odbudowę włókien kolagenowych oraz przyspieszanie krążenia krwi, umożliwiają także drenaż złogów tłuszczowych przez układ limfatyczny, dzięki czemu skóra zostaje wygładzona, a cellulit zmniejszony.

- spłycenie i wygładzenie zmarszczek twarzy i okolic oczu

- usuwanie cieni i worków pod oczami

- ujędrnienie, rozświetlenie i odmłodzenie skóry

- modelowanie owalu twarzy

- redukcja tzw. „chomików”

- spłycenie blizn

- utrata wagi – wysoka skuteczność – rozpuszcza adipocyty

- redukcja cellulitu i rozstępów

 

RF MIKROIGŁOWA THERMAGE

Thermage mikroigłowa to nowatorska metoda przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Zapewnia doskonałą skuteczności w odmładzaniu skóry, redukcji porów, trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwaniu rozstępów poprzez selektywne oddziaływanie mikroigłami z równoczesną emisją fali radiowej na różnej głębokości skóry.

- lifting, konturowanie, ujędrnianie, napinanie, odmładzanie skóry

- zmniejszanie porów

- redukcja zmarszczek

- redukcja blizn (mechanicznych i potrądzikowych)

- redukcja rozstępów

 

Zapraszam do zapoznania się z pełną specyfikacją zabiegów w zakładce "Gabinet Zdrowia i Urody"

Dorota Müller

Centrum Estetyki Urokliva

Dorota Müller

82-300 Elbląg, ul.Łukasińskiego 20a

tel.: + 48 669 007 807
e-mail: kontakt@urokliva.pl

Zajrzyj na nasz profil