Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna, to bezpieczny zabieg niechirurgiczny służący modelowaniu sylwetki. Pozwala pozbyć się z organizmu lokalnych nadmiarów tkanki tłuszczowej, które nie zmniejszają się mimo stosowania diety lub intensywnego treningu fizycznego. Lipoliza, to zabieg dla tych, którzy dążą do wyśmienitej sylwetki poprzez zdrowy tryb życia, nie posiadają znacznej(!) nadwagi, a co za tym idzie - nie wymagają poważnych oraz mocno inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Lipoliza naprawdę działa i nie pociąga za sobą niebezpieczeństw jakie występują np. przy liposukcji chirurgicznej. Po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do swoich obowiązków, a dyskomfort jaki możemy odczuwać ogranicza się jedynie do delikatnego opuchnięcia, zaczerwienienia, lekkiego pieczenia i drobnych siniaczków w okolicach, gdzie został podany preparat. Wszystkie te dolegliwości ustępują w ciągu 2-3 dni od zabiegu.

Lipoliza polega na wstrzyknięciu w wybrane miejsca odpowiednich substancji, których podstawą jest roztwór fosfatydylocholicholiny - substancji bezpiecznej, występującej naturalnie w naszym organiźmie - powodujących rozpuszczanie komórek tłuszczowych.

W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tluszczowej. "Zaatakowane" w ten sposób komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie z kolei są rozkładane i wydalane z organizmu.

Ilość zabiegów potrzebnych do przeprowadzenia zależna jest od ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Ich liczba dobierana jest indywidualnie do potrzeb i predyspozycji danej osoby. Książkowo dla uzyskania zadowalającego efektu wymagane są 3-4 zabiegi w odstępie czasowym od 1 do 4 tygodni, ale nierzadko pełna sesja zamyka się dopiero po 10 zabiegach. Rezultaty lipolizy widoczne są przeważnie po 2-3 zabiegach, choć u niektórych osób uzyskuje się zamierzony efekt nawet po jednym zabiegu.

Przeciwwskazania:

- ciężkie schorzenia wątroby i nerek

- otyłość (BMI>29)

- ciąża i okres karmienia piersią

- choroby autoimmunologiczne (konieczna konsultacja z lekarzem prowadzącym leczenie)

- zaburzenia krzepliwości krwi

- ostre i przewlekłe infekcje

- alergie na którykolwiek składnik preparatu

Cennik:

l.p. nazwa zabiegu zakres zabiegu cena
1.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

5ml preparatu* od 150zł za 1 zabieg

*-na cenę ma wpływ rodzaj użytego preparatu i wielkość obszaru poddawanego zabiegowi.

Serdecznie zapraszam, Dorota Müller

 

Centrum Estetyki Urokliva

Dorota Müller

82-300 Elbląg, ul.Łukasińskiego 20a

tel.: + 48 669 007 807
e-mail: kontakt@urokliva.pl

Zajrzyj na nasz profil